Ahşap Ranza Modelleri

Ahşap Ranza Modelleri

Ranzalar günümüzde artık sadece çocukların değil yetişkinlerinde kullandığı yatak türlerinden, çeşitli ranza türleri var. Bu yazımızda Ahşap ranza modelleri nasıl olur. Kaliteli ahşap ranzalar hakkında bilgiler vereceğiz. Adından da anlaşıldığı üzere ahşap ranzalar sadece ağaçtan üretilen yatak çeşitleridir.

Tekli ya da 2 katlı olarak üretilir ve metal ya da başka bir ürün olmadan ağaçtan meydana gelir. Ahşap ranza görsel olarak da göze hoş gelir, bu tarz ranzaların modelleri artık bir çeşit olarak da fazla, eskiden sadece koyu renkli ahşap modelleri görüyorken şimdi beyaz, mavi ya da daha farklı renklerde ahşap ranzalar görmekteyiz.

Tekli Ahşap Ranza Modelleri

Ahşap ranzaların yüzlerce çeşidi var ve her geçen günde bizlere yenileri sunuluyor. Tekli bir ranza almak istiyorsanız bu ahşap olmalı, çok fazla yer kaplamayan aynı zamanda rahat edebileceğiniz ranza türlerinden satın alabilirsiniz.

Ranzalar artık sadece yatmak için tasarlanmıyor, ranzaların eklentileri de mevcut nedir bu eklentiler? Örnek verecek olursak çalışma masası ya da dolap sanki ranzaya monte edilmiş gibiler, daha kullanışlı ve daha pratik ranzalar her zaman tercih nedenidir. Özellikle ufak bir odanız varsa böyle bir ranza çeşidini almalısınız. Yer kaplamayacak aynı zamanda çok işlevli bir ranza modeli ufak odalar için altın değerindedir.

Değişik Ahşap Ranza Modelleri

Ahşap ranzalar parça parça kurulur ve bir araya getirilir. Günümüzde öyle modeller üretilmeye başlandı ki gerçekten yok artık diyeceksiniz. 2 katlı ağaç evi andıran, ikinci katına çıkarken eskitilmiş bir merdiven kullanılan ahşap ranza hoşunuza gidecektir. Yan bölümleri olan aynı zamanda ufak eşyalarınızı koyabileceğiniz bu ranza modeli gerçekten harika olabilir.

Diğer bir modelimiz ise sadece yatak değil adeta sizin ihtiyacınız olan ne varsa vermiş. Ranza öyle tasarlanmış ki çalışma masası, sağ ve sol kısmında elbise dolapları ufak dolaplar, hatta bilgisayarınıza bile bu ranza modelinde yer var.

Ahşap ranzalar gerçekten çok kullanışlı olabiliyor. Eğer bir ranza alacaksanız ve hala düşünüyorsanız bu yazımız size çok iyi fikirler verecektir.

Share this post

Post Comment