Klasik Bebek Odası Dekorasyonu

Klasik Bebek Odası Dekorasyonu

Ailenizin yeni üyesine merhaba demek üzeresiniz ama ona nasıl bir yaşam alanı yaratmanız gerektiğine karar veremediniz mi? Bebek sahibi olmanıza az bir süre kala size bu konuda fikir verebilecek yepyeni bir içerikle karşınızdayız.

Bebeğinize yeni bir yaşam alanı yaratırken farklı tarz ve seçenekler arasından seçim yapmak başta zahmetli bir iş gibi gözükebilir. Bebeğiniz büyüdükçe ihtiyaçlarına hitap edecek, şıklığı ve rahatlığı bir arada barındıran, hem pratik hem eğlenceli bir oda dekorasyonu sizi ve bebeğinizi uzun yıllar mutlu edecektir. Küçük ipuçlarıyla bu mutluluğu ve konforu yakalamak artık çok kolaydır.

Çocuklar büyüdükçe tercihleri ve moda değişeceğinden hem zamana meydan okuyan, hem de farklı ihtiyaçları karşılayabilecek, gerektiğinde birkaç mobilya değişikliğiyle farklı yaş gruplarına hitap edecek bir oda haline gelebilecek bir tasarım sizin için oldukça kullanışlı olacaktır.

klasik-bebek-odasi-dekorasyonu-2

Bebek Odası Dekorasyonlarında Yeni Trend Klasik Tarz

Odanızı dekore derken dikkat etmeniz gerekenlerin başında bebeğinizin ve sizin ihtiyacınız olan eşyaları yerleştirdikten sonra fazladan boş alan kalmasıdır. Bebeğinizin rahat hareket edebileceği, zamanınızı çoğunu geçireceğiz yer olması bakımından sizi de rahat ettirecek bir alanın olması oldukça gereklidir. Ayrıca odada ekstra eşyaları (oyuncak vs.) depolamak için fazladan yerler olması bu konuda işinizi kolaylaştıracaktır.

Klasik bebek odası dekorasyonu yaratmak için dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda odanın rengi. Pastel renkleri tercih ederek odanızın kolay eskimesinin ve kullanışsız olmasının önüne geçersiniz. Böylece çocuğunuzun her yaşına uygun bir oda elde etmiş olursunuz. Duvarlarınızı çocuğunuza özel tasarımlarla dekore ederek odanıza daha estetik bir hava katabilirsiniz.

klasik-bebek-odasi-dekorasyonu-3

Klasik Tarz Bebek Odası Mobilyaları Artık Moda

Gelelim odanız ve bebeğiniz için önemli bir başka konuya. Mobilyalar her odanın önemli bir parçasıdır. Tasarımı ve konforu bir arada bulunduran mobilyalar bebek odanızın çok daha güzel bir o kadar da rahat olmasını sağlar.

Uygun tonlarda dayanıklı mobilyalar odanızı tamamlamak için ihtiyacınız olan şeylerden. Mobilyalarınızı da seçtikten sonra sıra geldi odanızı kişiselleştirmeye. İster kendi yaptığınız eşyalarla (oyuncak, çerçeve, kapı-beşik süslemeleri vs.) ister sipariş vererek bebek odanızın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Artık bebeğinizin yeni yaşam alanı hazırdır.

Share this post

Post Comment