Dekorasyonda Şifonyer Kullanımı

Dekorasyonda Şifonyer Kullanımı

Yatak odası takımlarında yatak, dolap, ayna, şifonyer, makyaj masası gibi seçenekler üzerinden alımlar yapılabilir. Takım halinde satılan modeller tercih edildiği gibi bazı durumlarda yeterli görülmemesi durumunda farklı parçalar ile zenginleştirme yapılabilir.

Şifonyerler çekmeceli olarak tasarlanır ve eşyalarınızı rahatlıkla saklayacağınız alanı sizlere sunar. Boyutları değiştiği gibi özellikle makyaj masası almak istemeyenler için aynalı olan modelleri de bulunur. Çekmece bölümlerinin dışında modele göre eklenen dolap kısımları da daha fazla kapalı alana sahip olunmasını sağladığı için tercih edilir.

Yatak odasında kullanılan bu ürünler farklı eşyalarınızı saklamak amacı ile de tercih edeceğiniz şekilde hazırlanır.

çekmeceli şifonyer

şifonyer mobilya

Aynalı Şifonyer Modelleri

Aynalı olması özellikle ekstra bir masraf yapmak istemeyenler için makyaj masası olarak da kullanımını sağlar. Yatak odası dışında da isteğe bağlı olarak kullanılabilir. Özellikle fazla sayıda çekmece kısmına sahip olması kullanım alanını çoğaltmaktadır.

Aynalı şifonyer modelleri yatak odası için en uygun olacak seçenektir. Bu sayede ayna kısmını kullanarak başka bir aynaya veya masaya ihtiyaç duymadan takılarınızı da bu alanda saklayabilirsiniz.  Kısa olarak tasarlandıkları için rahatça kullanımı sağlanmış olunur.

Modern veya klasik tarz seçenekleri bulunan bu ürünlerde herkes kendi zevkine uygun seçimler yaparak daha uzun süre sorunsuz kullanabilir. Kullanılan kaliteli malzemeler ile dayanıklı olan şifonyerleri aynı şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz.

aynalı şifonyer

şifonyer tasrımları

Çok Amaçlı Şifonyer Modelleri

Çekmece, kapaklı dolap ve ayna kısmı ile bir bütün olarak hazırlanan şifonyer modelleri çok amaçlı olarak kullanılabilir. Makyaj masası olarak kullanıldığı gibi komodin olarak da kullanılabilir. Ayrıca çamaşırlığı olmayanlar için çok sayıda olan çekmece kısmı bu amaç ile de kullanılabilir.

Farklı renk seçenekleri ve kullanılan malzemelere göre tercih edilen modellerin fiyatları da değişmektedir.

Share this post

Post Comment